Термальний + бограч тур Закарпаттям

Микуличин-Яблуниця-Ясіня-Кваси-Рахів-Ділове-Солотвино-Тячів-Шаян-Велятин-Хуст-Виноградів-Берегове.
відпочивали в Микуличині, після в гори-полонини виспалися і продовжили подорож в бік Закарпаття.

Проїхали Яблуницю - відомий лижний курорт, а також Ясіня, біля якого знаходиться Драгобрат.
 
центр Європиперша зупинка в с.Ділове, де знаходиться географічний центр Європи, встановлений за Австро-Угорщини 1887року, про що свідчить напис «Locus Perennis ... . MD CCC LXXXVII», що означає «Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887».
 
Зробили декілька фото, пройшлися базаром і поїхали подивитися на Солотвинські солені озера. Ми й не сподівалися, що затримаємося в Солотвино більше ніж на день. Купалися на базі бази Dacia-Lux, де є два великі озера, одне цілком природнє, дно іншого закрите плівкою. Озера достатньо великі. Також є велике джакузі біля 10м діаметром. Парасольки лежаки, ресторан. 

Солотвино

Жили неподалік бази в номері з умовами та видом на озера.
 
Добра кава і добрий бограч в кафе Статус, що розташоване на центральній дорозі Солотвино, якраз на повороті на озера. Також добрим бограчом пригостив господар, в якого ми проживали. Перший раз куштували різний бограч два рази в за день.
 
Два дні провели в Солотвино і поїхали в сторону Велятино на термальні води. По дорозі заїхали в с.Шаян на мінеральні води.
Теплі води Велятино сподобалися, хоча в басейнах було дуже людно. Тому вирішили їхати далі в сторону Берегового. Заїхали в Хуст, перекусили в піцерії "У Яроша", скуштували також і бограч. Так як мали вдосталь часу, то вирішили заїхати у Виноградів, центр порадував, гарний, чистий.

Ночувати вирішили в Берегово, так як намітили йти в термальні басейни Жайворонок.
 
Смачно повечеряли, в ресторації Жайворонок, переночували поряд в готелі. Рано приїхали ще друзі і всі пішли в термальні басейни. Там всім сподобалося, декілька басейнів з різною температурою. Обідали в ресторані Жайворонок. 
Наступні дві ночі ночували в Іршаві у друзів, там зготували найсмачніший за всю поїздку домашній бограч. 
На Закарпатті крім бограча популярний боб-левеш. Дуже смачний боб-левеш куштували в с.Яноші в кафе на повороті на Косино.
 
Ось такий у нас вийшов тур. Загалом все було гарно і гостинно. 
 
 
гарного дня,

 

 • центр Європи
  центр Європи
 • центр Європи
 • Солотвино пляж Дачія Люкс
 • Солотвино
  Солотвино пляж Дачія Люкс
 • Шаян - озеро
 • Берегове - винний підвал Жайворонок
 • Берегове - басейн Жайворонок
 • не закарпатські птахи