Профілакторій "Теплі води" с. Велятино, вул. Санаторна, 2

с. Велятино, вул. Санаторна, 2
теплі води Велятино

Купіль знаходиться на околиці села. Поряд — свердловина із гарячою водою. Її качають з глибини 1000 м. У невеликому приміщенні розташовані кімната лікаря і сім ванн. На вулиці — басейн із термальною водою.
за ніч, грн.: 
150
телефонуйте: 
+380 (050) 383-41-4
+38 (067) 312-83-30

автостоянка, кухня, телевізор, пральна машина, праска, палити дозволено, мангал/барбекю, альтанка
холодильник, мікрохвильова, плита, чайник, кавоварка, посуд
сауна/баня

Проживання у 2- або 4-місних кімнатах поряд з басейном. Вартість — 150-400 грн за добу. Для гостей і відвідувачів пропонується для проживання і відпочинку будинок для відпочиваючих. Тиша. чисте повітря. всі умови, окрема кухня - їдальня, облаштований двір і бесідки.
Купіль знаходиться на околиці села. Поряд — свердловина із гарячою водою. Її качають з глибини 1000 м. У невеликому приміщенні розташовані кімната лікаря і сім ванн. На вулиці — басейн із термальною водою.
години заїзду: 
14:00 - 23:00
паління: 
заборонено
години виїзду: 
до 12:00
дом. тварини: 
заборонено
 

зручності, включені у вартість

ТзОВ санаторій-профілакторій “ТЕПЛІ ВОДИ” пропонує: лікувальні ванни з термальною мінеральною хлоридно-натрієвою, борно-бромною водою з підвищеним вмістом йоду температурою 36-38 С° Захворювання опорно – рухового апарату: Ревматоїдний артрит або поліартрит у адекватній фазі з мінімальною та середньою активністю процесу; Мікрокристалічні артрити (подагричний артрит або поліартрит); Псоріартричний артрит у стадії ремісії; Анкілозуючий монфілоартрит (хвороба Бехтерева) у неактивній фазі; Усі види остеноартрозів різних стадій (І, ІІ, ІІІ); Остеохондроз хребта і нестабільність його з вторинними неврологічними розладами; Наслідки перелома тулуба і кінцівок з уповільненою консолідацією; Захворювання позасуглобових м’яких тканин: міозіти, бурсити, поліартрити, тендовагініти, епіконделіти, синовіти; Контрактури: міогенні, десміогенні, артрогенні, нейрогенні, тощо; Остеомієліти: хронічні, гематогенні (окрім туберкульозних). Захворювання серцево – судинної системи: Атеросклероз артерій кінцівок: облітеруючий атеросклероз судин кінцівок і термінального відділу черевної аорти без виразки, гангренги, прогресуючої ішемії; Тромбангеніт облітеруючий: Хвороба Вюргера; Ендартеріїт; Флебіт і тромбофлебіт з венозною недостатністю ( з трофічними змінами у вигляді інфільтрацій ); Хронічна венозна недостатність на тлі виразкової хвороби у стадії компенсації та субкомпенсації; Початкові прояви гіпертонічної хвороби, а також гіпертонії. Захворювання нервової системи: Захворювання периферичних нервів: Радикуліт; Радикуневрит; (зумовлені остеохондрозом шийного, грудного, поперекового відділів хребта); Захворювання вегетативної нервової системи; Захворювання центральної нервової системи: Наслідки закритих та відкритих травм головного мозку; Наслідки травм спинного мозку, а також наслідки операцій; Атеросклероз судин головного мозку (без порушень мозкового кровообігу, з супутньою гіпертонічною хворобою І – ІІА стадії); Неврози, неврастенія; Мігрень; Хвороба Рейно. Гінекологічні захворювання: Хронічний сальпінгіт, неодгезит ( не менш ніж за 2 міс. після загострення ); Переметрит, периметрит ( за 4 – 6 тижнів після загостренння ); Тазові зпайки черевини; Ендометрит, метріїт у хронічній стадії; Ускладнення після хірургічних втручань ( не раніше ніж за 2 міс. після гострого періоду ); Паталогічний перебіг клімаксу і симптоми менопаузи. Захворювання органів дихання ( нетуберкульозного характеру ): Емфізема легень ( без вираженого кардіопульмонального синдрому ); Бронхіальна астма ( без частих приступів ). Захворювання з порушенням обміну речовин та ендокринної системи: Ожиріння; Подагра; Цукровий діабет; Мочекислий діатез; Гіпотіреоз. Курс складається 3 10-12 ванн!
 

вартість проживання

Діти з ДЦП та учасники АТО ( при наявності посвітчення ) – безкоштовно.
Вхід:

на 2 год. – 60 грн.
абонемент ( на зимовий період ) 2 рази по дві години – 100 грн.
ванни – 60 грн.
Шезлонг:

на 2 години – 5 грн.
абонемент – 10 грн.
Діти до трьох років безкоштовно, після трьох років до 140см. пів ціни.

Інваліди І-ІІ групи, учасники бойових дій, чорнобильці І-ІІ категорії, інвалідам війни знижка – 10 грн.

спальні місця: 
4
телефонуйте: 
+380 (050) 383-41-4
+38 (067) 312-83-30
як дістатися, місцезнаходження: 
Від залізничної станції "Хуст" до профілакторію "Теплі води" 8 хв. їзди автомобілем.
 

Закарпатська обл, Хустський р-н, с. Велятино, вул. Санаторна, 2

GPS: N-48.10944 / E-23.31361;