База відпочинку «Черепаха»

Степашки, Степашки

База відпочинку «Черепаха» розташована на березі Південного Бугу, на території села Степашки, за 110 км від Вінниці та за 24 км від Гайсина.
за ніч, грн.: 
1 500
телефонуйте: 
+38(068) 361-95-73

автостоянка, інтернет WiFi, кухня, телевізор LCD, мангал/барбекю, альтанка
холодильник
сауна/баня

База відпочинку на Південному Бузі «Черепаха» розміщує гостей у трьох комфортабельних дерев'яних котеджах, а також у затишних кімнатах літнього типу. Дерев'яний котедж на 12 місць. В кожному зрубі: сучасні меблі, постільна білизна, холодильник, плазмовий телевізор, санвузол (душ, туалет, умивальник), а також опалення. Дерев'яний котедж на 10-12 місць. В зрубі: сучасні меблі, постільна білизна, холодильник, плазмовий телевізор, два санвузли (душ, туалет, умивальник), опалення. Дерев'яний котедж на 8 місць. Котедж розташований на самому березі річки. Комплектація котеджу: сучасні меблі, постільна білизна, холодильник, плазмовий телевізор, лазня, санвузол (душ, туалет, умивальник), опалення. 4-місні кімнати. У кожній кімнаті: необхідні меблі, телевізор, холодильник. Туалети, умивальники й літні душові - в окремому блоці на території бази відпочинку. У зимовий час кімнати не опалюються. Видаються обігрівачі. 5-місні кімнати. Кімнати обладнані двоспальним та трьома односпальними ліжками, холодильником і телевізором. Літній душ, туалети та умивальники - в окремому блоці на території бази відпочинку. У зимовий час кімнати не опалюються. Видаються обігрівачі.
На території бази «Черепаха» є дерев'яні альтанки, де можна зібратися компанією та насолодитися приємною трапезою. Для приготування шашликів надаються мангали. На відвідувачів бази відпочинку чекає пляжний відпочинок на Південному Бузі, прогулянки на катамарані.
години заїзду: 
14:00 - 23:00
паління: 
заборонено
години виїзду: 
до 12:00
дом. тварини: 
заборонено
спальні місця: 
2+2+2+2
телефонуйте: 
+38(068) 361-95-73
як дістатися, місцезнаходження: 
поїздом, машиною, ріка Південний Буг
 

Вінницька обл., Гайсинський р-н, Степашки, Степашки

GPS: N-48.73278 / E-29.13667;